Mistrzostwa Polski MMA 2014

MISTRZOSTWA POLSKI MMA 2014


Organizatorzy:
Amatorska Liga MMA
Viet Boxing Poland
Żyrardowski Klub Sportowy Thien Long

Termin i miejsce zawodów
14 grudnia 2014 r.
96-300 Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27

Klasyfikacja generalna

1. Arrachion Olsztyn
2. Octagon Team
3. Fight Club Bytom
4. Cross Fight Radom
4. Armia Dęblin
6. Szkoła Walki Drwala
6. GKS Górnik Łęczna – MMA
6. Gracie Barra Łódź
9. Spartakus Rzeszów
9. Fight Team MMA Brodnica

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria OPEN

1. Bresinski Jakub(KSW Nokaut Kościan)
2. Jachimowski Alan Sako(Sako Gdańsk)
3. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bobrowski Michał(Szkoła Walki Drwala)
2. Giera Wojtek(Arrachion Olsztyn)
3. Pohnke Adrian(Mad Dogs Gdynia)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kęsik Cezariusz(Cross Fight Radom)
2. Świder Arkadiusz(Arrachion Olsztyn)
3. Błeszyński Adrian (Sportowe Zagłębie )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szaja Paweł(Ju Jitsu Kobudo Lubsko)
2. Sanecki Rafał(Fenix Warszawa )
3. Czajkowski Alan(Cross Fight Radom)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wawrzyczek Tomasz(Octagon Team )
2. Mazaiło Paweł(Arrachion Olsztyn)
3. Hamdan Rami(Spartakus Rzeszów)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Drążek Artur(Viet Vo Dao Bydgoszcz)
2. Chyczewski Michał(Arrachion Olsztyn)
3. Baran Sławomir(Octagon Team )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wikłacz Jakub(Arrachion Olsztyn)
2. Tkaczyk Dominik(Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Gawron Piotr(Gracie Barra Łódź)
2. Nikiel Mariusz(Team Janiak )
3. Orkowski Michał(Hunter MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Chałaśkiewicz Marcin(KSW Triumfator)
2. Wojdat Michał(Cross Fight Radom)
3. Podskok Rafał(Grappling Team Mława )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Ziemecki Nikodem(Armia Dęblin)
2. Fankulewski Jan(Arrachion Olsztyn)
3. Floriańczyk Damian – S4(S4 Fight&CrossGym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek(Octagon Team )
2. Murzyn Paweł(Okniński Team )
3. Siwiec Łukasz M(Marga SFG Radom )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Głąb Mateusz(Wrox Gym)
2. Dyrka Adam (Fight Club Bytom .)
3. Blesiński Norbert(Skierniewicki Klub Karate Kyokushin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mikołajewski Oliwier(Arrachion Olsztyn)
2. Kareta Dawid(Octagon Team )
3. Błażejewski Adrian(UKJ Millenium Rzeszów )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kabiesz Kamil Octagon(Octagon Team )
2. Stefaniak Paweł(Mad Dogs Gdynia)
3. Góral Łukasz FB(Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria OPEN

1. Ponder Tomasz(Berserkers Team Kętrzyn)
2. Chmielewski Adam(S4 Fight&CrossGym)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Leśko Bartosz(Mad Dogs Gdynia)
3. Ziółko Mikołaj(Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Pułanecki Damian(Gracie Barra Łódź)
3. Zaniewicz Adrian (Okniński Team )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C(Octagon Team )
2. Jaroński Sebastian(Copacabana Konin)
3. Musioł Michał(Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Karwowski Paweł(Arrachion Olsztyn)
2. Żak Adrian(GKS Górnik Łęczna – MMA)
3. Durka Daniel(Bellator Warszawa)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej(Spartakus Rzeszów)
2. Szydłowski Maciej(Fighting Division Bydgoszcz)
3. Kościński Patryk(MMA Tora Giżycko)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Michał(Legion Team Tarnów)
2. Jędrusiak Karol SWD(Szkoła Walki Drwala)
3. Kaczmarczyk Patryk(Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria OPEN

1. Ozga Jakub(RKSW Puncher Radom)
2. Frąk Mateusz(Cross Fight Radom)
3. Cybulski Marek(Fight Team MMA Brodnica)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Małecki Ariel(Fight Team MMA Brodnica)
2. Leśniczuk Jarosław(Copacabana Warszawa)
3. Data Michał(Fightclubs4)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Ambroziak Przemysław(Academia Gorilla)
2. Rawski Sebastian(Klub Walki Grappler)
3. Wołosz Damian(Armia Dęblin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Bąk Gerard BK(Brawler Końskie)
2. Kępa Mateusz(LKSW Tajfun)
3. Kujtkowski Dawid(MMA Trójmiasto)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rdzanek Michał(Marga SFG)
2. Żurowski Karol Cross FC(Cross Fight Radom)
3. Pospiszył Adrian(FIT.MASTER ZELÓW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kunciak Rafał(Bushido Fight Club Kyokushin Olsztyn)
2. Romański Piotr(Armia Dęblin)
3. Budniewski Patryk(Arrachion MMA Iława )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Rola Aleksandra(GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Misiarz Joanna(Octagon Team )
3. Spyra Żaneta(UKS Ronin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Kiełbus Justyna(S4 Fight&CrossGym)
2. Kuniszyk Zuzanna(Fight Academy Bydgoszcz)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Milczarek Aleksandra(Ankos Zapasy Warszawa)
2. Kózka Joanna(Fightman)
3. Jendrasik Kinga(Fight Fabric )