Licencje na 2023

Licencje na 2023

Szanowni Zawodnicy i Trenerzy,

uchwałą Zarządu Polskiego Związku Mieszanych Sztuk Walki ustalone zostały wysokości rocznych opłat licencyjnych dla klubów i zawodników, którzy chcą startować w zawodach Amatorskiej Ligi MMA, na rok 2023. Opłaty licencyjnej dokonać trzeba zarówno za klub, jak i za zawodników klubu. Opłatę licencyjną zarówno za klub, jak i za zawodników klubu, dokonuje klub z konta klubowego (nie każdy z zawodników z prywatnego).

Opłatę należy uiścić przed dokonaniem zgłoszenia zawodników na zawody.

Kolejność działań:

1. Wykonanie przelewu za opłatę licencyjną za klub oraz za zawodników: w tytule przelewu należy wpisać „Opłata licencyjna za klub (nazwa klubu) oraz (liczba zawodników) zawodników”.

2. Wysłanie potwierdzenia przelewu za opłatę licencyjną za klub oraz za zawodników mailowo na adres slawomir.cypel@o2.pl, w treści maila podając pełną nazwą klubu, imię i nazwisko głównego trenera oraz listą zawodników (imię i nazwisko), za których dokonana jest opłata licencyjna. W przypadku, gdy klub chce otrzymać fakturę, należy dodatkowo w treści maila podać dane klubu wraz z numerem NIP.

3. W przypadku braku konta na portalu panel-rejestracyjny.pl – założenie konta i dodanie zawodników.

4. Rejestracja zawodników na zawody.

Koszt rocznej opłaty licencyjnej za klub w 2023 – 150 zł

Koszt rocznej opłaty licencyjnej za 1 zawodnika w 2023 – 20 zł

Płatności dokonujemy na konto:

Stowarzyszenie Amatorska Liga MMA

ul. Sienkiewicza 2, 96 -500 Sochaczew

nr konta 66 1240 1822 1111 0010 6179 4790

UWAGA: NIE JEST to konto, na które dokonuje się opłaty startowej za udział w  zawodach. Dane konta, na które należy dokonać opłaty startowej, podane są w każdym komunikacie organizacyjnym zawodów.