Komunikat – SportZona

Komunikat – SportZona

Szanowni Zawodnicy i Trenerzy,
dzięki znacznemu wsparciu finansowemu ze strony organizacji FAME MMA mamy dla Was świetną informację: już za chwilę nasze zawody będą przebiegać jeszcze sprawniej, a to za sprawą portalu SportZona, za pomocą którego będzie obsługiwana każda edycja ALMMA począwszy od ALMMA 194 VIP Sochaczew – 21 sierpnia 2021.
Od tego czasu zgłoszeń zawodników na zawody będą mogły wyłącznie kluby, a nie jak do tej pory sami zawodnicy. Aby klub mógł rejestrować zawodników, musi złożyć wniosek o założenie profilu klubu wraz ze stosownymi dokumentami. Po otrzymaniu dostępu do profilu klub wprowadza do systemu dane wszystkich zawodników, którzy mają uczestniczyć we współzawodnictwie sportowym, oraz składa wniosek o roczną licencję zawodniczą dla każdego z nich. Bez tego rejestracja zawodników na zawody nie będzie możliwa.
Na stronie almma.pl w zakładce „SportZona” znajduje się link do Instrukcji użytkownika – zapraszamy do zapoznania się z nią.
W  celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących niezbędnych formalności przedstawicieli klubów prosimy o kontakt mailowy na adres slawomir.cypel@o2.pl