ALMMA 89 Mława

MISTRZOSTWA MAZOWSZA MMA „I PUCHAR OBROŃCÓW MŁAWY”


Termin i miejsce zawodów – 20 września 2015 (niedziela),


06-500 Mława, al. marsz. Józefa Piłsudskiego 33a

 Klasyfikacja Generalna

1. Fight Club Łomża 
2. Grappling Team Mława 
3. GKS Górnik Łęczna – MMA
4. Fightman
5. LKSW Tajfun

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

fc 93

1. Oleksiejczuk Michał (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Lacheta Kamil (Fight Fabric )

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

fc 84

1. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)
2. Renkowski Piotr (Berserkers Team Olsztyn)
3. Pawłowski Majkel (Fight Team MMA Brodnica)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

fc 70

1. Drążek Artur (Viet Vo Dao Bydgoszcz)
2. Gęsiarz Michał (Nastula Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

ofs open

1. Orkowski Michał (Hunter MMA)
2. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

ofs 93

1. Małecki Ariel (Fight Team MMA Brodnica)
2. Bielski Krystian (Grappling Team Mława )
3. Stockinger Artur (Grappling Ustrzyki)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

ofs 84

1. Roszkowski Maciej (Fight Club Łomża )
2. Hiszler Jan (Hunter MMA)
3. Kwieciński Marek (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

ofs 77

1. Szczepaniak Kamil (Drysdale Jiu Jitsu)
2. Gradecki Maciek (Bone Breakers Kutno)
3. Nacewicz Patryk (ACT Warszawa )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

ofs 70

1. Potępa Kamil (LKSW Tajfun)
2. Goljasz Patryk (LKSW Tajfun)
3. Szyszka Marcin (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

ofs 66

1. Mayrasultanov Islam (Fight Club Łomża )
2. Wróbel Jarosław (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

ofs 61

1. Bieniek Krzysztof (Fightman)
2. Ładziński Dawid (LKSW Tajfun)
3. Krzyżanowski Sebastian (Tajfun Legionowo )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

junior 77

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Sobieraj Damian (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Okrasa Paweł (Fight Team MMA Brodnica)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

junior 70

1. Kataev Turpal-Eli (Fight Club Łomża )
2. Wargocki Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Chojka Grzegorz (Street Fighters Słubice)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

junior 66

1. Sulewski Hubert (Fight Club Łomża )
2. Zieliński Kamil (MMA Team Ostróda)
3. Mańkowski Piort (Arrachion Mrągowo)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

junior 61

1. Paszkowski Dawid (Grappling Team Mława )
2. Osendowski Kamil (Bone Breakers Zgierz )
3. Nosek Krystian (Fight Club Łomża )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

pk 94

1. Łazowski Mateusz (Brak klubu)
2. Wyrzykowski Witold (Grappling Team Mława )
3. Weiser Grzegorz (Street Fighters Słubice)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

pk 84

1. Ciesielski Robert (Grappling Team Mława )
2. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)
3. Wróblewski Robert (Ludus Żuromin)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Chachulski Bernard (Fighting Division Bydgoszcz)
2. Choroszewicz Paweł (Fight Division Inowrocław )
3. Trus Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża )
2. Stasiak Przemysław (Bone Breakers Zgierz )
3. Gołębiewski Kamil (Poland Top Team)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

pk 66

1. Lutomski Kornel (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Chromik Danliel (Brak klubu)
3. Woronowicz Norbert (Street Fighters Słubice)

BJJ Białe pasy

70 kg
1. Rurka Damian – Husaria Mława
2. Kamiński Szymon – Fight Fabric
80 kg
1. Chachulski Bernard – Gracie Barra Łódź
2. Pałasz Michał – Nastula Club
90 kg
1. Rogowski Michał – Zenith BJJ
2. Dudziec Michał – Fight Club Łomża
3. Modrzeski Błażej – Arrachion Mrągowo

BJJ Kolorowe pasy

70 kg
1. Drążek Artur – XYZ Fifgt Academy Bydgoszcz
2. Wróblewski Bigdan – Husaria Mława
80 kg
1. Nowak Kevin – Gracie Barra Łódź
2. Łebkowski Kamil – Ludus Gym
90 kg
1. Rogowski Michał – Zenith BJJ
2. Borzoł Piotr – Kaiser Sports Olsztyn
3. Borzoł Maciej – Kaiser Sports Olsztyn