ALMMA 86 Katowice

Puchar Górnego Śląska

Organizator:
Amatorska Liga MMA & ROAN FIGHT CLUB KATOWICE

Termin i miejsce zawodów
21 czerwiec 2015
Hala Mosir Katowice
KATOWICE ul ALFREDA 1

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team 
2. Grappling Kraków
3. Berserkers Team Bielsko Biała
4. Radomski Klub Taekwon-do 
5. Szkoła Walki Drwala

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kołoczek Paweł(Octagon Team )
2. Kępa Adrian(MMA Wariors Zabrze )
3. Bobko Ariel(Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sasiński Marcin(Grappling Kraków)
2. Imbierski Tobiasz(Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołoczek Piotr(Octagon Team )
2. Tkaczyk Dominik(Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ćwikła Łukasz (Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Bystrzykowski Daniel (Spartan Chorzów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Karski Mariusz(UKS Ronin )
2. Kania Adrian(Brak klubu)
3. Król Konrad (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pezda Michał(Octagon Team )
2. Skalny Daniel(Grappling Kraków)
3. Białas Daniel(Kempo Bushido Ruda Śląska )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Marzec Patryk(Szkoła Walki Drwala)
2. Zawora Krzysztof(Grappling Kraków)
3. Jeleń Mikołaj(Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Fidkowski Adam (Lutadores Opole)
2. Pilch Rafał(Gwardia Tychy )
3. Grabowski Marcin(Kempo Bushido Ruda Śląska )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Piszczek Michał(Radomski Klub Taekwon-do )
2. Nowak Dawid (Forma Gym MMA )
3. Becmer Kasjan(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Miodoński Patryk(Supergym Proksa)
2. Dobrowolski Krzysztof(Szkoła Walki Drwala)
3. Cierzuch Marcin(Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jonderko Daniel(rio Grappling Club Monter-Rybnik )
2. Maślorz Adrian(Bastion Tychy)
3. Cichoń Michael (MOSiR Łaziska Górne)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Lamparski Filip(Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Moiseienko Andrii(Szkoła Walki Drwala)
3. Buchcik Sebastian(UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pamuła Patryk(Bastion Tychy)
2. Chrobak Patryk(Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Śpiewak Dawid(Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kaczmarczyk Patryk(Radomski Klub Taekwon-do )
2. Hadas Marcin(Kong Sao)
3. Linder Damian(UKS Black Dragon Andrychów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Guzik Michał(Grappling Kraków)
2. Kupczak Gabriel (Cios Adamek Gilowice )
3. Jania Dariusz(Grappling Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kosowski Krystian(Szkoła Walki Drwala)
2. Kadłubiec Łukasz(Silesian Cage Club)
3. Kacprzyński Mariusz(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Musioł Andrzej(Bastion Tychy)
2. Pawelczyk Marcin(Lutadores Opole)
3. Korzonek Dawid(Wydra Gym Częstochowa )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Malinowski Daniel(Octagon Team )
2. Kurek Łukasz(Shogun Mysłowice )
3. Figura Paweł(MKS SAMBO CHEŁM )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Witkowski Adam(Spartan Knurów )
2. Jabłoński Kamil(Grappling Kraków
3. Bałasz Eryk(Forma Gym MMA )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Petrusiewicz Krystian (Spartan Knurów )
2. Rzyman Piotr(Silesian Cage Club)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Banasiewicz Przemysław(Shogun Mysłowice)
2. Wardak Piotr(Grappling Kraków)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hlubek Łukasz(Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Hamerski Patryk(Radomski Klub Taekwon-do )
3. Arndt Dominik(Gold Team Polska)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Nosal Mateusz(Octagon Team )
2. Piordas Wojciech(Fight Club Bytom .)
3. Kuc Kamil(Radomski Klub Taekwon-do )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Węgrzyn Angelika(Fight Club Bytom .)
2. Grabowska Justyna(Kempo Bushido Ruda Śląska )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Szotkowska Katarzyna(Octagon Team )
2. Januszkiewicz Karolina(Sambo Zabrze )
3. Jakóbczak Ewelina(Brak klubu)

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Węgrzyn Angelika(Fight Club Bytom .)
2. Jędrzejczyk Edyta(Supergym Proksa)  
 BJJ / Ne Waza
NE WAZA BJJ NO GI Senior Kolorowe pasy – 77 kg
1. Surówka Arkadiusz Grappling Kraków
2. Kozyra Mateusz Grappling KrakówNe-Waza BJJ No Gi Senior Kolorowe pasy – 69 kg
1. Olszynka Piotr Silesian Cage Club
2. Suwara Mateusz Grappling Kraków
3. Karpala Łukasz Gold Team Polska
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Kolorowe pasy -85 kg
1. Sermak Piotr Grappling Kraków
2. Szaja Paweł Ju-Jitsu Kobudo Lubsko
Ne-Waza BJJ No Gi Junior -62 kg
1. Koszowski Robert Emers Shidokan
2. Kaczmarek Kacper Octagon TeamNe-Waza BJJ No Gi Junior Open
1. Michał Gosek Octagon Team
2. Mularczyk Adam Lamator RacibórzNe-Waza BJJ Senior Kolorowe pasy Open
1. Sekula Kamil Rio Grappling Dąbrowa Górnicza
2. Zimoląg Dariusz Shogun Mysłowice
3. Karpala Łukasz Gold Team PolskaNe-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -69 kg

1. Saraczewski Łukasz Emers Shidokan
2. Brachaczel Dawid Octagon Team
3. Rajwa Patryk Spartan Chorzów
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -77 kg
1. Cichoń Michał MOSiR Łaziska Górne
2. Krautwurst Patryk Lamator Racibórz
3. Lakas Damian Szkoła Walki Drwala
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -85 kg
1. SZCZECINA, Adam B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle
2. KULCZYNA, Zygmunt Spartan Knurów
3. CHMIELEWSKI, Mateusz B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Biale pasy -94 kg
1. Gorniak  Denis Fight Club Bytom
2. Piekarus Denis B-Zone MMA Kędzierzyn-Koźle
3. Maziarz Marcin Spartan Knurów
Ne-Waza BJJ No Gi Senior Kobiety -62 kg
1. Zygmunt Weronika Centrum Sportów Walki Champion Kraków
2. Wolny Oliwia AKS Chorzów