ALMMA 79 Sochaczew

PUCHAR POLSKI SENIORÓW NE WAZA /BJJ

Zawody pod patronatem
Pana Wójta Mirosława Orlińskiego
Organizator:
Polski Związek Ju-Jitsu, UKS Dragon Fight Club

Termin i miejsce zawodów:
12.04.2015 Niedziela
Hala Sportowa MOSiR – 96-500 Sochaczew, ul Olimpijska 3

Klasyfikacja Generalna MMA

1. Fightman 
2. Cross Fight Club 
3. Black Horse MMA Łomża 

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Ziółko Mikołaj(Fightman)
2. Poneta Andrzej(Cross Fight Club )
3. Wieder Wojciech(GLKS Nadarzyn)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zawicki Daniel(Brak klubu)
2. Kułakowski Michał(Gladio)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Skrzek Marcin(Cross Fight Club )
2. Romanowski Daniel(Cross Fight Club )
3. Poreda Dawid(Black Horse MMA Łomża )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Zaniewicz Miłosz(MKS Lubartów)
2. Żurowski Karol(Cross Fight Club )
3. Kowalski Dominik(Nastula Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Góral Łukasz(Fightman)
2. Surdyn Patryk(Black Horse MMA Łomża )
3. Dela Adrian(URSO Fight Club)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ziółko Nikodem(Fightman)
2. Just Bartek(Black Horse MMA Łomża )
3. Sitnik Bartek(Forca Dęblin)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Piegat Kamil(Dragon Fight Club Sochaczew)
2. Jędryszczak Brajan(Cross Fight Radom)
3. Jaroszek Szymon(Cross Fight Radom)

Puchar Polski Ju Jitsu Ne Waza

BJJ Kobiety 55 kg

1. Bierońska Martyna – Budowlani

2. Chłuboszewska Karolina – Fight Club Bytom

3. Luty Natalia – Grappling Kraków

BJJ Kobiety 62 kg

1. Kołakowska Roksasna – Budowlani

2. Walotek Marta – Budowlani

BJJ Kobiety 70 kg

1. Sitko Justyna – Budowlani

2. Markowska Monika – Budowlani

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 62 kg

1. Klasa Arkadiusz – Grappling Kraków

2. Możdżen Jarosław – Grappling Kraków

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 69 kg

1. Kulczycki Bartosz – Budowlani

2. Rejner Michał – Fight Club Bytom

3. Machna Bartosz – Klub Walki Wręcz „Partner 2” Jaworzno

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 77 kg

1. Grieger Tomasz – Berserkers Szczecin

2. Rębecki Mateusz –

3. Nikola Sawara – Budowlani

3. Balicki Rafał – Budowlani

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 85 kg

1. Bańczyk Paweł – Budowlani

2. Dzieniszewski Karol – Berserkers Szczecin

3. Bobrel Partyk – Berserkers Szczecin

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza 94 kg

1. Bagiński Piotr – Berserkers Szczecin

2. Kłosowski Marian – Berserkers Szczecin

3. Smoliński Jakub – Budowlani

BJJ Kolorowe Pasy Ne Waza OPEN

1. Rutkowski Piotr – Berserkers Szczecin

2. Piwowarski Michał – Checkmat Koch Team

3. Bańbuła Michał – Rio Grappling

BJJ Białe Pasy Ne Waza 70 kg

1. Ziółko Nikodem – Fightman

2. Rejner Michał – Fight Club Bytom

BJJ Białe Pasy Ne Waza 77 kg

1. Porębski Sebastian – Fightman

2. Bytniewski Bartek – Dragon

3. Tyton Adam – Checkmat Koch Team

BJJ Białe Pasy Ne Waza 85 kg

1. Gabryluk Dawid – Marga SFG  Radom

2. Ziółko Mikołaj – Fightman