ALMMA 76 Wrocław

Puchar Polski Zachodniej MMA i BJJ

Organizator :
K.S. WROXGYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

Lokalizacja:
Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin:
15 marzec 2015

Klasyfikacja generalna

1. Szkoła Walki Drwala
2. Gracie Barra Łódź
3. Dexters Team
4. Octagon Team
5. Lutadores Opole

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Jaskólski Radosław (Szkoła Walki Drwala)
2. Zagdański Piotr (Lutadores Nysa)
3. Batko Bartek (Szkoła Walki Drwala)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Nowicki Arkadiusz (Gracie Barra Łódź)
2. Czop Oskar (GOLD TEAM BIELAWA)
3. Delikowski Maciej (Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Głąb Mateusz (Wrox Gym)
2. Michalczuk Mariusz (Fighters Factory)
3. Zajączkowski Andrzej (Junior Dzerżoniów)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team )
2. Czuj Paweł (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Dżuła Andrzej (Lutadores Opole)
2. Murzyn Jakub (Fightman)
3. Murzyn Józef (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Łopaczyk Tymoteusz (GOLD TEAM BIELAWA)
2. Kwaśniewski Damian (Lutadores Opole)
3. Moszkowicz Tomasz (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Pezda Michał (Octagon Team )
2. Szymecki Łukasz (Forca Brava Gold Team Polska)
3. Chrzan Wojciech (BOI TEAM Świdnica )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Dubieński Mariusz (Szkoła Walki Drwala)
2. Karpiński Patryk (Sambo-combat)
3. Wyglądacz Roman (hunters burzenin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Dobrowolski Kamil (Rio Grappling Club Oława )
2. Marzec Patryk (Szkoła Walki Drwala)
3. Knop Krystian (Lutadores Opole)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dybski Mateusz (FightLab Wrocław)
2. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice )
3. Kozelan Jakub (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Strzała Bartosz (Fighters Factory)
3. Krzyżaniak Maciej (MMA Solo Namysłów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czaja Kamil (Dexters Team)
2. Celmierowski Tristan (Berserker Szczecin )
3. Wiśniewski Michał (Lutadores Opole)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Cieślar Gustaw (Gracie Barra Łódź)
2. Fiuk Alan (Bebson Gold Team Bielawa)
3. Główczyk Krystian (Dexters Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Jędrusiak Karol SWD (Szkoła Walki Drwala)
2. Krawczyk Sylwester (Dexters Team)
3. Galacki Michał (Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kaźmierczak Jan (Tornado Kalisz MMA)
2. Karski Mariusz (UKS Ronin )
3. Bartczak Tomasz (Copacabana Łódź )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Witek Krzysztof (RGC Oława)
2. Szczecina Paweł (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Dużak Tomasz (Sambo-combat)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Hałota Robert (Brak klubu)
2. Kania Mateusz (Szkoła Walki Drwala)
3. Grociak Wiktor (Szkoła Walki Drwala)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pietrończuk Andrzej (Sportowe Zagłębie )
2. Prokop Mateusz (Rio Grappling Club Oława )
3. Pacułt Tomasz (Grappling Kraków)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków)
2. Jasiński Dawid (Dexters Team)
3. Słoniewicz Adrian (Copacabana Łódź )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Kulesza Patryk (MMA Solo Namysłów)
2. Długaszek Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
3. Urbańczyk Tyberiusz (Sambo-combat)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do57 kg

1. Czarek Edyta (Szkoła Walki Drwala)
2. Kózka Joanna (Fightman)