ALMMA 73 Borzęcin

Amatorski Puchar FEN

Termin i miejsce zawodów:

7 lutego 2015 r. (sobota)
Hala Sportowa Borzęcin

Zawody rozgrywane pod patronatem Fight Exclusive Night

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów
2. Fightman
3. Fight Club Bytom
4. Kaito Stalowa Wola
5. Halny Nowy Sącz/Sekcja
5. Iron Dragon Mielec

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Salamov Abdullah (Copacabana Warszawa)
2. Ziółkowski Łukasz (Underground MMA Elbląg)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria OPEN

1. Sudoł Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola)
2. Murzyn Józef (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kozak Kacper (PRESTIGE FIGHT GYM)
2. Brzozowski Bartłomiej (Kaito Stalowa Wola)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Knap Marcin (Fightman)
2. Zambrowski Adam (Fightman)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Łybacki Szymon (Grappling Gorlice )
2. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów)
3. Khudaibergenov Aibek (Spartakus Rzeszów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów)
2. Rybak Krzysztof (Kaito Stalowa Wola)
3. Hasiak Sylwin (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Zając Sergiusz (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Szymański Konrad (CHECKMAT KOCH TEAM)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Ryś Sebastian (Fightman)
2. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Ziółko Nikodem (Fightman)
2. Makarowski Mateusz (Spartakus Rzeszów)
3. Ziółko Samuel (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)
2. Poprawski Krzysztof (Spartakus Rzeszów)
3. Olszowy Sebastian (Iron Dragon Mielec)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Ożóg Patryk (Spartakus Rzeszów)
2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Szczepaniak Maciej (Halny Nowy Sącz/Sekcja )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Put Wojciech (Fightman)
2. Graban Tomasz (Underground Żuławy)
3. Weinert Marian (Fenix Warszawa )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)
2. Broda Marcin (Combat Nowa Huta)
3. Mendel Tomasz (North Gate Warriors Norway)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Mikołajczyk Konrad (Halny Nowy Sącz/Sekcja )
2. Sawicki Sławomir (Spartakus Rzeszów)
3. Krajewski Łukasz (Spartakus Rzeszów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Maziarz Mateusz (Iron Dragon Mielec)
2. Światłoń Krystian (Combat Nowa Huta)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Rzepka Bartosz (Spartakus Rzeszów)
2. Poręba Mateusz (Brak klubu)
3. Podmokły Piotr (Fightman)