ALMMA 70 Wrocław

Mistrzostwa Polski Zachodniej

Organizator:
K.S. WROXGYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

Lokalizacja: Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin: 30-11.2014 Niedziela

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Kordylewicz Paweł(Streffa Fight Team Lubin)
2. Malcher Michał(Forca Brava Gold Team Polska)
3. Christ Łukasz(War Dogs)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz)
2. Grabowski Kamil PW(Puncher Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Dżuła Andrzej(Lutadores Opole)
3. Lis Przemysław(Czerwony Smok Poznań)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Celmer Krystian (Rio Grappling Club Oława )
2. Molik Wojciech (Puncher Wrocław)
3. Stelmach Nitaj(UKS Taekwon-do Gryf )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rogosz Piotr(Scorpion Krępice )
2. Ziemecki Nikodem(Armia Dęblin)
3. Lubaszka Marcel(FightLab Wrocław)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tuszyński Staszek(Streffa Fight Team Lubin)
2. Młyński Oliwier (Rio Grappling Wrocław)
3. Miłek Michał(Streffa Fight Team Lubin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Fidkowski Adam (Lutadores Opole)
2. Dudziński Ignacy(Ankos Zapasy Poznań )
3. Imbierski Tobiasz(Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Błażejewski Adrian(UKJ Millenium Rzeszów )
2. Grabowski Bartek(GOLD TEAM BIELAWA)
3. Szajkowski Adam(Wrox Gym)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Górniak Denis(”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Rusin Adrian (UKJ Millenium Rzeszów )
3. Buczek Beniamin(Wrox Gym)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
2. Kita Albert(MMASolo Namysłów )
3. Kliś Szymon (Lutadores Kluczbork)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Paprota Bartłomiej (Lutadores Kluczbork)
2. Bielecki Kamil – NGT(Natal Gold Team)
3. Krawczyński Tomasz(Rio Grappling Club Oława )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wilski Arman(Lutadores Opole)
2. Tomaszek Oskar(Certus Victoria )
3. Mytych Sergiusz (Gwardia Tychy )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Oleksy Michał(Contender Kamienna Góra )
2. Truszkowski Rafał(Streffa Fight Team Lubin)
3. Fita Sebastian(Certus Victoria )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Latocha Krzysztof(Rio Grappling Wrocław)
2. Zwoliński Marcin(Gym-Fight Wrocław )
3. Banaszkiewicz Krzysztof(UKJ Millenium Rzeszów )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Zysk Tomasz(Golden Dragon Bydgoszcz )
2. Barszczak Dawid(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Maliszewski Krzysztof(BJJ Academy Zgorzelec)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kaliciński Maciej(Contender Kamienna Góra )
1. Matla Krzysztof(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)w
3. Rudnicki Mateusz(Rio Grappling Wrocław)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Zajączkowski Andrzej(Junior Dzerżoniów)
2. Lesiak Marek(Lutadores Wrocław)
3. Rybiński Radosław(Legnicki Klub Oyama Karate )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Ryska Mateusz(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Talerzowski Rafał(Gwardia Tychy )
3. Taraszkiewicz Krystian(LEGION Głogów )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Graca Krzysztof(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Tyniec Maciej(Junior Dzerżoniów)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Rok Natalia(ANIMMALS)
2. Postrożny Monika(Contender Kamienna Góra )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Rok Natalia(ANIMMALS)
2. Węgrzyn Angelika(Fight Club Bytom .)