ALMMA 67 Bochnia

Organizator:
Amatorska Liga MMA, Sekcja Sportów Walki Tomi-Sport, Fightman Tomasz Knap.
Zawody będą odbywać się w dwóch octagonach i na macie.

Termin i miejsce zawodów:
25 październik 2014
I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza Wielkiego
Pl. ks. Czaplińskiego 1, 32-700 Bochnia

Klasyfikacja generalna

1. Grappling Kraków
2. Spartakus Rzeszów
3. Spartakus Team Zakopane
4. Cross Fight Club
5. Dexters Team
6. Fightman
6. Black Devils Czechowice Dziedzice

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Kęsik Cezariusz (Cross Fight Radom)
2. Strojek Mateusz (GRACIE BARRA RZESZÓW)
3. Pietkiewicz Robert (Sportowe Zagłębie )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Mizak Kamil (Cross Fight Radom)
2. Kępa Adrian (MMA Wariors Zabrze )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hamdan Rami (Spartakus Rzeszów)
2. Delikowski Maciej (Brak klubu)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Momot Marcin (Grappling Kraków)
2. Bakalarz Damian (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Słomka Kuba (Spartakus Team Zakopane)
2. Kanigowski Patryk (MMA Wariors Zabrze )
3. Długajczyk Dawid (Shogun Mysłowice)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Laskowski Mateusz (Spartakus Team Zakopane)
2. Grzelak Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Gorgoń Przemysław (”Shirokuma” MMA Suwałki )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Hamdan Kamil (Spartakus Rzeszów)
2. Klęczar Robert (Oświęcimski Klub MMA)
3. Burkat Robert (Octagon& Fenix Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Błażejewski Adrian (UKJ Millenium Rzeszów )
2. Nowak Dawid (Formma GYM Wadowice)
3. Barłóg Mateusz (Spartakus Rzeszów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Jopek Tomasz (Fightman)
2. Poziomek Michał (Dybol Team Zabrze)
3. Weron Daniel (Spartakus Team Zakopane)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Majdan Błażej (Spartakus Rzeszów)
2. Mach Maciej (Dexters Team)
3. Semeniuk Patryk (Cross Fight Club )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice )
2. Mlekodaj Olaf (Grappling Kraków)
3. Jasiński Dawid (Dexters Team)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)
2. Szpot Michał (Spartakus Team Zakopane)
3. Zyzański Dawid VetoTeam BB (Veto Team Bielsko-Biała )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Barci Krzysztof (Grappling Kraków)
2. Jadczyk Jakub (”Shirokuma” MMA Suwałki )
3. Szocik Andrzej (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Szozda Grzegorz (Dexters Team)
2. Krzyżański Piotr (Dexters Team)
3. Matla Krzysztof (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Antos Adrian (Cross Fight Radom)
2. Karliński Jakub (Grappling Kraków)
3. Jonda Jarosław (MMA Wariors Zabrze )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Boznanski Erwin (Thai Gym Tarnów )
2. Grygonis Marcin (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Żurowski Karol Cross FC (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Zięba Sylwester (UKS Ronin )
2. Kasprzak Grzegorz (Alliance)
3. Porada Robert (Cross Fight Radom)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków)
2. Czapliński Marcin (Octagon& Fenix Kraków)
3. Pękala Grzegorz (Formma GYM Wadowice)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Petrusiewicz Krystian MMA WZ (MMA Wariors Zabrze )
2. Banasiewicz Przemysław (Shogun Mysłowice)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kapias Sebastian (Veto Team Bielsko-Biała )
2. Markiel Marek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Wardak Piotr (Grappling Kraków)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Pietras Kamil (Iron Dragon Mielec)
2. Byrski Krystian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Wojnar Adrian (Grappling Kraków)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Wójcik Kamil (Kaito Stalowa Wola)
2. Bakalarz Damian (Grappling Kraków)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Faruga Bartłomiej (Black Devils Czechowice Dziedzice)
2. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 61 kg

1. Rok Natalia (ANIMMALS)
2. Kopińska Karina (Sportowe Zagłębie )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Kózka Joanna (Fightman)
2. Nowińska Magdalena (UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Węgrzyn Angelika (Fight Club Bytom .)
2. Spyra Żaneta (UKS Ronin )