ALMMA 64 Świętochłowice

Mistrzostwa Polski Południowej

Organizator:
Dragon Fight Club & UKS RONIN

Termin i miejsce zawodów
04.10.14. Świętochłowice

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Spartan Chorzów
3. UKS Ronin
4. Silesian Cage Club
5. Legion Team Tarnów

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Tomaszek Daniel (Janosik )
2. Raszkiewicz Ryszard (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Rajwa Remigiusz (Spartan Chorzów)
2. Ślepowroński Oskar (TNT Kobyłka)
3. Łaszczak Krzysztof RCB (RCB )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Nowicki Tomasz (Silesian Cage Club)
2. Raczyński Rafał (Spartan Chorzów)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Delikowski Maciej (Brak klubu)
2. Cichopek Dawid (Shogun Mysłowice )
3. Markowicz Daniel (TNT Kobyłka)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Mroczka Ireneusz (Sparta Gold Team )
2. Owczarek Damian (FIT.MASTER ZELÓW)
3. Byrski Andrzej (Shogun Mysłowice)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Murawski Michał (Octagon Team )
2. Półtorak Dawid (Kong Sao)
3. Michalewski Dariusz (Gladiatores Krapkowice )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team )
2. Krzaczyński Sebastian (Gladiators Kick-boxing)
3. Kubica Sebastian (Spartan Chorzów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Rajwa Patryk (Spartan Chorzów)
2. Filipczak Aleksander (TNT Kobyłka)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid (Octagon Team )
2. Kołoczek Piotr (Octagon Team )
3. Szajna Łukasz (Silesian Cage Club)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Górniak Denis (”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Sekuła Kamil (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza )
3. Kondziołka Dominik (Kong Sao)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kwiecień Marcel (Rio Grappling Dąbrowa Górnicza )
2. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)
3. Kazanecki Szymon (Fight Club Bytom .)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Musioł Michał (Octagon Team )
2. Karpiński Patryk (Sambo-combat)
3. Kopciuch Błażej (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Bielecki Kamil – NGT (Natal Gold Team)
2. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice )
3. Goszcz Radosław (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Borawski Paweł (MTS ”Płomień” Milowice )
2. Hirth Kamil (UKS Ronin )
3. Kominek Karol OCT (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)
2. Gibała Szymon (Octagon Team )
3. Karkula Andrzej (UKS Barbakan)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Filipczuk Rafał (Silesian Cage Club)
2. Mentel Paweł (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Chmiołek Rafał (Legion Team Tarnów)
2. Mackiewicz Maciej (Warszawskie Centrum Atletyki)
3. Latosik Dawid (Brak klubu)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szweda Sebastian (Spartan Chorzów)
2. Krzyżowski Jakub (Kong Sao)
3. Zalewski Przemysław (Dragon Fight Club Sochaczew)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Gajdka Krystian (Silesian Cage Club)
2. Dawid Adrian (Spartan Chorzów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pawera Adam (Octagon Team )
2. Zięba Sylwester (UKS Ronin )
3. Kuczeński Jakub – WS (Wataha Sosnowiec)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek (Octagon Team )
2. Krupa Marcin (Fight Club Bytom .)
3. Lach Wojciech (Berserkers Venganza Racibórz)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mzyk Rafał (Spartan Chorzów)
2. Pospiszył Adrian (FIT.MASTER ZELÓW)
3. Bolek Sebastian (Sportowe Zagłębie )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kołoczek Piotr (Octagon Team )
2. Kareta Dawid (Octagon Team )
3. Rybak Dawid (Wydra Gym)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman)
2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team )

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 52 kg

1. Ertel Natalia (UKS Ronin )
2. Spyra Żaneta (UKS Ronin )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team )
2. Więcek Agnieszka (Silesian Cage Club)
3. Nowińska Magdalena (UKS Ronin )

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Szotkowska Katarzyna (Octagon Team )
2. Kózka Joanna (Fightman)
3. Domin Samanta (UKS Ronin )