ALMMA 62 Katowice

Puchar Górnego Śląska


Organizator:
Amatorska Liga MMA & ROAN FIGHT CLUB KATOWICE

Termin i miejsce zawodów
22 czerwiec 2014
Hala Mosir Katowice, KATOWICE ul ALFREDA 1

Klasyfikacja generalna

1. Octagon Team
2. Silesian Cage Club
3. Spartan Chorzów
4. Radomski Klub Taekwon-do
5. Rio Grappling Dąbrowa Górnicza

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rycak Mateusz(Spartan Chorzów)
2. Kowalski Rafał (Spartan Chorzów)
3. Wołowik Piotr(Silesian Cage Club)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Boduszek Michał War Dogs(War Dogs)
2. Tasarz Przemysław(Boi Team)
3. Kaźmierczuk Dariusz (Emers Team)

Formuła full contact (FC) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Wawrzyczek Tomasz(Octagon Team )
2. Burka Ion(Bastion Tychy)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Olszynka Piotr(Silesian Cage Club)
2. Romański Dawid(Grappling Białogard)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Tkaczyk Dominik(Radomski Klub Taekwon-do )
2. Rumpel Łukasz(Spartan Chorzów)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Lozze Łukasz(Dragon Fight Club Sochaczew)
3. Długajczyk Dawid(Shogun Mysłowice)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Śmigielski Robert(Bastion Tychy)
2. Labus Michał(DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Kwaśniewski Damian (Lutadores Opole)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Biłas Daniel(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Górski Damian(Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
3. Mucha Michał(Gracie Barra Łódź)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tokarz Przemek(Octagon Team )
2. Pabis Piotr(Fighters Factory)
3. Granda Krzysztof(Silesian Cage Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Dobrowolski Kamil(Rio Grappling Club Oława )
2. Szmalec Maciej(Szkoła Walki Drwala)
3. Jankowski Mateusz (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid(Octagon Team )
2. Szajna Łukasz(Silesian Cage Club)
3. Gworek Łukasz(Bastion Oświęcim )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz(Octagon Team )
2. Kabiesz Kamil Octagon(Octagon Team )
3. Jaros Martin(Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Sekuła Kamil(Rio Grappling Dąbrowa Górnicza )
2. Szlęk Tomasz(Atemi Team Myszków )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Kwiecień Marcel(Rio Grappling Dąbrowa Górnicza )
2. Wełnicki Przemysław(Spartan Chorzów)
3. Kupka Wiktor (Fight Club Bytom .)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Legierski Mateusz – OT_C(Octagon Team )
2. Kozdrach Radosław(Silesian Cage Club)
3. Szczecina Adam (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Mielczarski Łukasz(Wydra Gym)
2. Grzelec Mateusz(Gracie Barra Dąbrowa Górnicza )
3. Fila Mateusz(Spartan Chorzów)

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Borawski Paweł(MTS ”Płomień” Milowice )
2. Ordakowski Marcin(Spartan Chorzów)
3. Jabłoński Szymon(MMA Wariors Zabrze )

Formuła junior (J) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Wojtusiak Grzegorz(Octagon Team )
2. Brewczyński Maciej(Radomski Klub Taekwon-do )
3. Śpiewak Dawid(Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Nowak Krzysztof Bastion Oświęcim(Bastion Oświęcim )
2. Fechner Sebastian(Harnaś Group Sandomierz )
3. Wojtas Dawid(AKS Wrestler )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Gorgoń Przemysław(”Shirokuma” MMA Suwałki )
2. Półtorak Dawid(Kong Sao)
3. Dyszy Filip(Spartan Chorzów)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Szweda Sebastian(Spartan Chorzów)
2. Juszczyk Marcin(Bastion Oświęcim )
3. Fojcik Artur(Kong Sao)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Grzegorzek Maciej(Silesian Cage Club)
2. Koffer Jakub(Brak klubu)
3. Pilch Rafał(Contender Kamienna Góra )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Stolarz Mateusz(Octagon Team )
2. Baron Grzegorz(Spartan Chorzów)
3. Gołda Andrzej(Wawrzyczek Fight Club Oświęcim )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Nowikow Cezary(Radomski Klub Taekwon-do )
2. Nowikow Jakub(Radomski Klub Taekwon-do )
3. Mazur Kamil (Szkoła Walki Drwala)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Tyrtania Patryk(Silesian Cage Club)
2. Warso Michał(Radomski Klub Taekwon-do )
3. Bińkowski Paweł (Radomski Klub Taekwon-do )

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kareta Dawid(Octagon Team )
2. Miszczak Patryk(Fight Club Bytom .)
3. Hansbach Jakub(Silesian Cage Club)

Formuła młodzieżowiec (M) – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Jaros Martin(Octagon Team )
2. Kabiesz Kamil Octagon(Octagon Team )
3. Karczewski Tomasz (Fight Club Bytom .)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 66 kg

1. Majewska Anna (Soto Dalekowschodnie Centrum Walki)
2. Talaga Aleksandra(Silesian Cage Club)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 57 kg

1. Więcek Agnieszka Silesian CC(Silesian Cage Club)
2. Szotkowska Katarzyna(Octagon Team )