ALMMA 60 Wrocław

PUCHAR POLSKI ZACHODNIEJ


Organizator:
K.S. WROX GYM WROCŁAW
TOMASZ SKÓRKOWSKI
ALMMA

Lokalizacja:
Wrocław, ul. Paderewskiego 35 (Stadion Olimpijski)

Termin: 04.05.2014 Niedziela

Klasyfikacja generalna

1. Fighters Factory
2. Fightman
3. Octagon Team
4. Wrox Gym
5. Rio Grappling Club Oława

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Bobrowski Michał (Szkoła Walki Drwala)
2. Pogudz /Mateusz (Okniński )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Szydłowski Michał (Spartan Chorzów)
2. Michalczuk Mariusz (Fighters Factory)
3. Płotka Piotr (Klub Sportów Walki Gladiator )

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Ploch Kamil (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)
2. Polityło Paweł (Rio Grappling Wrocław)
3. Baran Sławomir (Octagon Team )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Szmyd Patryk (Extreme Fighters Wrocław)
2. Tobiasz Marcin (Contender Kamienna Góra )

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Molik Wojciech (Puncher Wrocław)
2. Adamczewski Tomasz (Brak klubu)
3. Torzecki Tomasz (Streffa Fight Team Lubin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Ziemecki Nikodem (Armia Dęblin)
2. Murawski Michał (Octagon Team )
3. Pilarz Tomasz (Streffa Fight Team Lubin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Pernak Grzegorz (Rio Grappling Ostrów Wlkp)
2. Hołyński Maciej (Rio Grappling Club Oława )
3. Bątkowski Filip (Armia Dęblin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Hanysz Krystian (Fighters Factory)
2. Głąb Mateusz (Wrox Gym)
3. Imbierski Tobiasz (Ju Jitsu Kobudo Lubsko)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Wieczorek Mateusz (Ankos Zapasy Poznań )
2. Kareta Dawid (Octagon Team )
3. Maniek Dariusz (Fighters Factory)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Becmer Kasjan (Grupa Vendetta/Dybol Team Zabrze )
2. Kabiesz Kamil Octagon (Octagon Team )
3. Jaros Martin (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Widera Patryk (Wrox Gym)
2. Ziółko Mikołaj (Fightman)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Karpiński Patryk (Sambo-combat)
2. Oniszczuk Kamil (Oniszczuk Team)
3. Greń Damian (Octagon Team )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Strzała Bartosz (Fighters Factory)
2. Zając Łukasz Kaito SW (Kaito Stalowa Wola)
3. Bartoszewicki Maksymilian (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Borzykowski Patryk (Ankos Zapasy Poznań )
2. Gałecki Artur (Junior Dzerżoniów)
3. Pisarski Patryk (Rio Grappling Club Oława )

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Wojtusiak Grzegorz (Octagon Team )
2. Truszkowski Rafał (Streffa Fight Team Lubin)
3. Paś Patryk (Rio Grappling Ostrów Wlkp)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 65 kg

1. Góral Łukasz FB (Fightman)
2. Wdowiak Bartłomiej (MMASolo Namysłów )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Murzyn Józef (Fightman)
2. Kuźnik Mariusz (Fighters Factory)
3. Kalinowski Dariusz (Only Fighting KK Głuszyca )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Gudz Marcin (Junior Dzerżoniów)
2. Chmielewski Mateusz B_KK (B-zone MMA Kędzierzyn-Koźle)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Krzysztofiak Bartek (MMA Extreme Poznań )
2. Grala Paweł (Gym Fight )
3. Kubica Tomasz (Certus Victoria )

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Michalak Ildar (Rio Grappling Club Oława )
2. Wojtaczka Piotr (Contender Kamienna Góra )
3. Stawiński Maciej (MMA Extreme Poznań )

Ranking kobiet

Formuła junior (J) – kategoria kobiety do 61 Kg

1. Karpała Justyna (Wrox Gym)
2. Kózka Joanna (Fightman)