ALMMA 42 Jurków

Wakacyjny Festiwal Sztuk Walki

Termin i lokalizacja

20 lipca 2013 r.

Kąpielisko „Chorwacja” Jurków

Klasyfikacja generalna

1. Gracie Barra Łódź
1. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
3. Legion Team Tarnów
4. Fightman

Ranking mężczyzn

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Płaza Konrad (GKS Górnik Łęczna – MMA)
2. Adamczyk Szymon (United Gym)
3. Krawczyk Jakub (United Gym)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Glapski Kamil (Gracie Barra Łódź)
2. Krajewski Michał (Gracie Barra Łódź)
3. Tulshaev Muslim (Copacabana)

Formuła full contact (FC) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Nowak Kevin (Gracie Barra Łódź)
2. Barkinkhoev Ibragim (ACT)
3. Oliwa Sebastian (Grappling Kraków)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni powyżej +96Kg

1. Masaev Salah (Okniński Team )
2. Ćwikła Łukasz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Kalata Marcin (Spartakus Team Zakopane)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 96 kg

1. Wodecki Przemysław (BOA Wodzisław Śląski)
2. Owczarz Jacek (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Piecuch Michał (United Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 87 kg

1. Labus Michał (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Bryczek Robert (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
3. Rozwadowski Karol (Szkoła Walki Drwala)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Sermak Piotr (Grappling Kraków)
2. Sopata Marcin (Lutadores Nysa)
3. Tarnawa Radosław (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Gawlak Miłosz (Octagon& Fenix Kraków)
2. Pawlak Michał (Streffa Fight Team Lubin)
3. Jaskólski Mirosław (Streffa Fight Team Lubin)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Dziuban Przemysław (Legion Team Tarnów)
2. Kałuda Mikołaj (Gracie Barra Łódź)
3. Rełowicz Sebastian (United Gym)

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Gajda Mateusz (Lutadores Nysa)
2. Wróblewski Oskar (Streffa Fight Team Lubin)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Cyrybał Patryk (Legion Team Tarnów)
2. Walawski Piotr (Gracie Barra Łódź)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Legierski Mateusz (Octagon Team )
2. Perka Dawid (United Gym)
3. Wolny Daniel (Ronin Ruda Śląska)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 67 kg

1. Porębski Sebastian (Fightman)
2. Hirth Kamil (UKS Ronin )
3. Krzeptowski-Sabała Szymon (Spartakus Team Zakopane)

Formuła junior (J) – kategoria mężczyźni do 62 kg

1. Trytek Michał (Legion Team Tarnów)
2. Pudełek Gabriel (Fightman)
3. Solecki Grzegorz (NKSW)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 80 kg

1. Palacki Szymon (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)
2. Hoffmann Marek (Brak klubu)
3. Dominiak Mateusz (Gracie Barra Łódź)

Formuła pierwszy krok (PK) – kategoria mężczyźni do 73 kg

1. Barbaruk Marcin (Brak klubu)
2. Poręba Mateusz (Brak klubu)

Ranking kobiet

Formuła ograniczona formuła senior (OFS) – kategoria kobiety do 55Kg

1. Milczarek Aleksandra (Ankos Zapasy Warszawa)
2. Domin Samanta (UKS Ronin )