ALMMA 115 Stegna

II Mistrzostwa Krajów Nadbałtyckich: MMA, BJJ, Thai Boxing

pod patronatem Wójta Gminy Stegna Pani Ewy Dąbskiej

Termin i miejsce zawodów:

7 SIERPIEŃ 2016, Plaża w Stegnie, ul. Morska 17, 82 – 103 Stegna

Klasyfikacja generalna

1. Fight Club Łomża 
2. Fight Club Aleksandrów Kujawski 
3. Pride Złotoria 
4. Underground MMA Elbląg

Turniej Full Contact do 77 kg

fs 77

  1. Peplińśki Filip (Baltic Fighters Gdańsk)
  2. Jusis Dominik (MMA Team Ostróda)
  3. Bartoszewicki Maksymilian (MMA Ostrów Wielkopolski)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 120 kg

ofsopen

  1. Kozłowski Łukasz (Dragon Fight Club Sochaczew)
  2. Czyżewski Dawid (Golden Dragon Bydgoszcz)
  3. Domachowski Łukasz (Golden Dragon Bydgoszcz)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 93 kg

ofs93

1. Kończalski Krzysztof (Pride Złotoria)
2. Gładkowicz Bartłomiej (Fighting Division Bydgoszcz)
3. Wiśniewski Michał (Underground MMA Elbląg)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

ofs84

  1. Idziak Michał (Legia Fight Club)
  2. Skiermański Sebastian (Fight Club Aleksandrów Kujawski)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 77 kg

ofs77

  1. Kachel Marcel (Mighty Bulls Gdynia)
  2. Kucharek Mikołaj (Legia Fight Club)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

ofs70

  1. Mroczkowski Piotr (Fight Club Łomża)
  2. Święcki Krzyszto (TOP Team MMA Kwiczyń)

Turniej Junior do 93 kg

j93

  1. Kozłowski Mateusz (Shogun Słupsk)
  2. Karaś Dawid (Fight Club Aleksandrów Kujawski)

Turniej Junior do 77 kg

j77

  1. Michalak Mateusz (MMA Team Ostróda)
  2. Nowacki Mateusz (Prizde Złotoria)

Turniej Junior do 70 kg

j70

  1. Pisarski Michał (Fight Club Łomża)
  2. Stupienko Patryk (Pride Złotoria)

Turniej Junior do 66 kg

j66

  1. Nosek Krystian (Fight Club Łomża)
  2. Piegat Kamil (Dragon Fight Club Sochaczew)
  3. Żochowski Hubert (Fight Club Łomża)

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

pk93

  1. Czechowicz Bartosz (Fight Academy Bydgoszcz)
  2. Zienkiewicz Patryk (Gerke Fight Team)
  3. Harla Patryk (Brak klubu)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

pk84

  1. Szmajda Jakub (Fight Club Aleksandrów Kujawski)
  2. Karpiński Tomasz (TOP Team MMA Kwidzyń)
  3. Pietryńczyk Daniel (Legia Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

pk77

  1. Mysur Jakub (Brak klubu)
  2. Płocheć Jakub (Underground MMA Elbląg)
  3. Chrzanowski Damian (Fight Club Aleksandrów Kujawski)

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

pk70

  1. Homot Michał (Brak klubu)
  2. Pałeczka Patryk (Underground MMA Elbląg)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

pk66

  1. Frąszczak Patryk (Brak klubu)
  2. Pietrzela Maciej (Underground MMA Elbląg)
  3. Tarach Maciej (Underground MMA Elbląg)