ALMMA 113 Kraków

Puchar Polski Południowej

Termin i miejsce zawodów

18 czerwca 2016, Ośrodek Olimpijski, ul. Kolna 2, 30-381 Kraków

Klasyfikacja generalna

1. Spartakus Rzeszów 
2. Grappling Kraków 
3. Szkoła Walki Drwala
4. DAAS Berserkers Team Bielsko Biała
5. Spartan Knurów 
5. Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego 

Ranking mężczyzn

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Bednarczyk Marcin (Spartakus Rzeszów)

2. Bolanowski Paweł (Fight Junkies Kielce)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Baran Łukasz (Szkoła Walki Drwala)

2. Szpotowski Paweł (Legnicki Klub Oyama Karate)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Czajkowski Alan (Cross Fight Radom)

2. Sobiech Michał (Szkoła Walki Drwala)

3. Szecówka Łukasz (KSW Ofensywa)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Sasiński Marcin (Grappling Kraków)

2. Podubnyj Oleksander (Spartakus Rzeszów)

Turniej Full Contact – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Bedrii Nazarii (Spartakus Rzeszów)

2. Tkaczyk Dominik (Radomski Klub Takwon-do)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1.Wilk Kamil (Akademia Sztuk Walki Pawła Krążewskiego)

2. Mazur Kamil (Szkoła Walki Drwala)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)

2. Greń Damian (Octagon Team)

3. Wrona Krzysztof (KEMPO Bushido – KTJMMA Team R. Śląska)

Turniej OFS- kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Wardak Piotr (Grappling Kraków)

2. Warso Michał (Radomski Klub Taekwon-do) –

3. Kozyra Mateusz (Grappling Kraków)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Świder Sebastian (Grappling Kraków)

2. Zawora Krzysztof (Grappling Kraków)

3. Oprządek Michał (Fight Club Niepokorni Orzesze)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Witkowski Adam (Spartan Knurów)

2. Biłas Szymon (Spartakus Rzeszów)

3. Jaśkaniec Jakub (Grappling Kraków)

Turniej OFS – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Pryjda Kamil (Spartakus Rzeszów)

2. Binek Andrzej (Szkoła Walki Drwala)

3. Kuczeński Jakub (Wataha Sosnowiec)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Biernat Paweł (Spartakus Rzeszów)

2. Waindzoch Dariusz (Valhalla Kluczbork)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Rzemieniewski Remigiusz (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

2. Siczek Radosław (Academia Gorilla)

3. Tkaczuk Vitalii (Spartakus Rzeszów)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Cichoń Michał (MOSiR Łaziska Górne)

2. Drabek Rafał (Oświęcimski Klub MMA)

3. Kwapisz Kamil (MMA Wariors Zabrze )

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Walecki Eryk (Berserkers Venganza Racibórz)

2. Mach Maciej (Dexters Team)

3. Tomala Michał (Brak klubu)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Kaczmarczyk Patryk (Radomski Klub Taekwon-do )

2. Klęsk Karol (Szkoła Walki Drwala)

3. Rakowicz Szymon (Octagon ŻORY)

Turniej Junior – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Frycz Marcin (Grappling Kraków)

2. Kaczmarek Kacper (Octagon Team )

3. Koszowski Robert (Emers Shidokan )

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 120 kg

1. Martancik Martin (KASprof Security bul team Orava)

2. Krrsak Jozef (KASprof Security bul team Orava)

3. Wojtas Robert (Grappling Kraków)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 93 kg

1. Rabiej Michał (Brak klubu)

2. Lorek Kamil (Gladiatores Krapkowice)

3. Fryziel Łukasz (Gladiatores Krapkowice )

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 84 kg

1. Szklarz Mateusz (Octagon ŻORY)

2. Pach Michał (Cross Fight Radom)

3. Harmanza Sylwester (Atleta Fight Club)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 77 kg

1. Kotula Michał (Grappling Kraków)

2. Pietras Łukasz (Silesian Cage Club)

3. Pasieczny Piotr (Silesian Cage Club)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 70 kg

1. Firek Mateusz (Alliance)

2. Mędrala Adrian (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Kocur Bartłomiej (Kodokan Gliwice )

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 66 kg

1. Pająk Wojciech (Pretorian Gorzów Wlkp)

2. Zimnal Szymon (Oświęcimski Klub MMA)

3. Jaszczurowski Dawid (Grappling Kraków)

Turniej Pierwszy Krok – kategoria Mężczyźni do 61 kg

1. Maleszewski Marcin (Spartan Knurów )

2. B A (Spartakus Rzeszów)

3. Glinka Przemysław (Klub Sportowy Sparta Jaworzno)

Turniej OFS – kategoria kobiety do 61 kg

1. Baczyńska Natalia (Akademia Sztuk Walki Pawła Krażewskiego )

2. Dobija Natalia (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Wawrzyniak Jarosława (Gracie Barra Łódź)

Turniej OFS – kategoria kobiety do 57 kg

1. Jędrzejczyk Edyta (Veto Team Bielsko-Biała )

2. Kuśnierz Karolina (DAAS Berserkers Team Bielsko Biała)

3. Lemiesz Karolina (Grappling Kraków)