ALMMA 111 Chełm

Puchar Polski Wschodniej

Termin i miejsce zawodów:
28 maja 2016
Miejska Hala Sportowa (22-100 Chełm, ul. Graniczna 2A)

Klasyfikacja generalna

1. Eko Różanka Pankration Team 
2. Spartakus Rzeszów 
3. MKS Sambo Chełm 
4. Dziki Wschód 
5. Gladio 
5. Sportowy Białystok Team 

Turniej Full Contact do 77 kg

1. Skwarek Mariusz (Dziki Wschód)

2. Bartosik Marcin (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

1. Antoniuk Mateusz (Sportowy Białystok Team)

2. Lipski Jakub (Alfa)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

1. Szewczyk Krystian (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kowalczyk Marcin (Brak klubu)

3. Zaniewicz Miłosz (MKS Lubartów)

Turniej Junior do 77 kg

1. Kwiatek Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM )

2. Kościuczyk Maciej (Eko Różanka Pankration Team)

3. Chomiczewski Dawid (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Junior do 70 kg

1. Duher Przemysław (Gladio)

2. Jakubowski Wiktor (MKS SAMBO CHEŁM )

3. Mękal Kamil (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 66 kg

1. Decowski Sebastian (Spartakus Rzeszów)

2. Wieleba Szymon (Shootfighters Lublin)

3. Stańkowski Karol (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Junior do 61 kg

1. Filip Witold (Spartakus Rzeszów)

2. Mróz Dominik (Eko Różanka Pankration Team)

3. Krupa Kamil (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Pierwszy Krok do 120 kg

1. Kwaśnik Grzegorz (Eko Różanka Pankration Team)

2. Szałankiewicz Paweł (Spartakus Rzeszów)

3. Woszczyński Kamil (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

1. Litwiniuk Rafał (Eko Różanka Pankration Team)

2. Borowiec Karol (Gladio)

3. Wiśniewski Tomasz (Copacabana Lublin)

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

1. Rusiński Konrad (Eko Różanka Pankration Team)

2. Romaneczko Michał (Dziki Wschód)

3. Wolski Łukasz (MKS SAMBO CHEŁM )

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

1. Grzywaczewski Ireneusz (Eko Różanka Pankration Team)

2. Kowalczyk Marcin (Brak klubu) –

3. Szynkaruk Przemysław (Eko Różanka Pankration Team)

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

1. B A (Spartakus Rzeszów)

2. Gajek Krzysztof (FABRYKA SPORTU CHEŁM)

3. Pas Patryk (Spartakus Rzeszów)

Turniej Ograniczona Formuła Senior Kobiet do 71 kg

1. Judin Barbara (MKS Kalina Lublin )

2. Kostecka Agnieszka (Eko Różanka Pankration Team)