Podsumowanie ALMMA 141 Słupsk

Klasyfikacja drużynowa

1. MMAtaleo Słupsk 2 x złoto – 5 x srebro – 2 x brąz
2. MLA – Marcin Łazarz Academy 4 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Ronin Gold Team Koszalin 2 x złoto – 1 x srebro – 1 x brąz
4. Golden Dragon Bydgoszcz 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. Gorillas Koszalin 1 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
6. MMA Czarni Słupsk 0 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz

Czytaj dalej

ALMMA 141 Słupsk

Mistrzostwa Polski Północnej

Termin i miejsce zawodów

2.12.2017 r. (sobota)

Hala Gryfia

ul. Szczecińska 99, 76-200 Słupsk

Czytaj dalej

Mistrzostwa Polski MMA 2017

dedykowane pamięci Cichociemnych Żołnierzy AK

Organizatorzy:

Dragon Fight Club, Amatorska Liga MMA, Polski Związek Ju-Jitsu

Termin i miejsce:

19 listopada 2017 r. (niedziela)
Hala MOSiR ul. Olimpijska 3, 96 – 500 Sochaczew

Czytaj dalej

Young Dragons

 

Organizator:

UKS Dragon Fight Club

Amatorska Liga MMA

Termin i miejsce:

18 listopada 2017 r., Hala sportowa ZSRCKU, ul. Piłsudskiego 63, 96-500 Sochaczew

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 139 Lublin

Klasyfikacja generalna

 

1. Spartakus Rzeszów 5 x złoto – 4 x srebro – 1 x brąz
2. Cross Fight Radom 3 x złoto – 5 x srebro – 0 x brąz
3. Gladio 3 x złoto – 2 x srebro – 3 x brąz
4. MKS Kalina Lublin 2 x złoto – 2 x srebro – 2 x brąz
5. Dziki Wschód 2 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz

 

Czytaj dalej

ALMMA 139 Lublin

Mistrzostwa Lubelszczyzny i Mistrzostwa Polski Młodzieżowiec MMA

Organizatorzy:

Pit Bull West Coast Lublin, Amatorska Liga MMA


Termin i miejsce:

5 listopada 2017 r. (niedziela)
Centrum Sportowo – Rekreacyjne Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Głęboka 31, 20-612 Lublin

Czytaj dalej

Podsumowanie ALMMA 138 Poznań

Klasyfikacja generalna:

1. Golden Dragon Bydgoszcz 3 x złoto – 2 x srebro – 1 x brąz
2. Gold Team Polska 3 x złoto – 1 x srebro – 0 x brąz
3. Ankos Zapasy Poznań 1 x złoto – 4 x srebro – 0 x brąz
4. Rio Grappling Ostrów Wlkp 2 x złoto – 0 x srebro – 0 x brąz
5. MMA Devil Poznań 1 x złoto – 2 x srebro – 0 x brąz

 

Czytaj dalej