Listy startowe Mistrzostw Polski MMA 2017

Listy startowe Mistrzostw Polski MMA 2017 w kategoriach:

Full Contact

Junior Kobiety

Junior Mężczyźni

Kadet Dziewczęta

Kadet Chłopcy

Kobiety OFS

Ograniczona Formuła Senior

Początkujący

MISTRZOSTWA POLSKI FULL CONTACT

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Bartosz

Morgiel

do 61 kg

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Błachut

Dawid

do 61 kg

Szkoła Walki Drwala

Martynik

Dawid

do 61 kg

Octagon Team

Czuj

Paweł

do 66 kg

Szkoła Walki Drwala

Tkaczyk

Dominik

do 66 kg

Radomski Klub Taekwon-do

Wysocki

Krzysztof

do 66 kg

Black Horse MMA Łomża

Błażejewski

Adrian

do 70 kg

GRACIE BARRA RZESZÓW

Żurowski

Karol

do 70 kg

Cross Fight Radom

Górnowicz

Dawid

do 77 kg

Gold Team Polska

Jonderko

Daniel

do 77 kg

Monster Akademia RGC Rybnik

Kozikowski

Krystian

do 77 kg

MMA Team Ełk

Tokarz

Przemek

do 77 kg

Octagon Team

Bąk

Gerard

do 84 kg

Brawler FC Końskie

Kraska

Kamil

do 84 kg

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Mazur

Dawid

do 84 kg

Spartakus Rzeszów

Sitnik

Bartek

do 84 kg

FORCA DĘBLIN

Smoliński

Kamil

do 84 kg

Różal Team

Wójcicki

Kamil

do 84 kg

Ciepliński Team

Łuczaj

Kamil

do 84 kg

Vale Tudo Białystok

Bartłomiej

Węzowczyk

do 93 kg

Ciepliński Team

Bolanowski

Paweł

do 93 kg

Fight Junkies Kielce

Damian

Konieczny

do 93 kg

Ankos Zapasy Poznań

Filipczak

Marcin

do 93 kg

CRS Pabianice

Jeziorski

Michał

do 93 kg

Okniński Grudziądz

Leszczyński

Mikołaj

do 93 kg

Uniq Fight Club Warszawa

Wider

Wojtek

do 93 kg

GLKS Nadarzyn

Domachowski

Łukasz

Open

Golden Dragon Bydgoszcz

Gąsiorek

Maciej

Open

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Jacek

Gać

Open

Uniq Fight Club Warszawa

Krystman

Michał

Open

Warszawskie Centrum Atletyki

Stępień

Krzysztof

Open

Bastion Tychy

Zaczeniuk

Bartosz

Open

Vale Tudo Białystok

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA JUNIOR KOBIETY

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Białogłowa

Karolina

+ 57 kg

Dragon Fight Club

Borkowska

Patrycja

+ 57 kg

Bambero Team Wyszków

Karolina

Sobek

+ 57 kg

Spartakus Rzeszów

Pydynkowska

Joanna

+ 57 kg

Fight Club Bytom

Rosik

Wiktoria

+ 57 kg

Fight Club Bytom

Samerdak

Katarzyna

+ 57 kg

RGC Dąbrowa Górnicza

Szopa

Wiktoria

+ 57 kg

MMA Czarni Słupsk

Weronika

Czaderska

+ 57 kg

Szkoła Walki Drwala

Czaban

Magdalena

do 57 kg

Szkoła Walki Drwala

Jędrysiak

Natalia

do 57 kg

Bambero Team Wyszków

Pietruszka

Weronika

do 57 kg

Dziki Wschód

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA JUNIOR MĘŻCZYŹNI

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Anthony

Samuel

do 61 kg

Octagon Team

Decowski

Sebastian

do 61 kg

Spartakus Rzeszów

Hawryś

Patryk

do 61 kg

Club MMA Przemyśl

Kaźmierczak

Jakub

do 61 kg

Rawski klub karate Kyokushin

Kowalczyk

Filip

do 61 kg

Copacabana Łódź

Kuchmacz

Kacper

do 61 kg

Arrachion Olsztyn

Kuś

Krystian

do 61 kg

MIGHTY BULLS GDYNIA

Pietrzak

Damian

do 61 kg

Berserkers Team Łódź

Przyborowski

Filip

do 61 kg

Arrachion Olsztyn

Robert

Gromada

do 61 kg

UKS Hyosai

Szymański

Marcel

do 61 kg

Dziki Wschód

Tomczak

Jakub

do 61 kg

Bambero Team Wyszków

Bartoszewicki

Filip

do 66 kg

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Bazydło

Krystian

do 66 kg

Fight Club Łomża

Berkieta

Maciej

do 66 kg

MMA Czarni Słupsk

Bujnowski

Piotr

do 66 kg

MMA Team Ełk

Drozdowski

Jakub

do 66 kg

ASW Black Panther

Gałęcki

Dawid

do 66 kg

„K.O.Zak Gorzów Wlkp

Golus

Mikołaj

do 66 kg

Radomski Klub Taekwon-do

Jaszczuk

Maksymilian

do 66 kg

Fenix Warszawa

Kania

Mateusz

do 66 kg

Black Horse MMA Łomża

Kasprzyk

Maciej

do 66 kg

Szkoła Walki Drwala

Kopeć

Jakub

do 66 kg

Tornado Kalisz MMA

Listkiewicz

Mateusz

do 66 kg

MMA Nowe Miasto

MIŚ

GRACJAN

do 66 kg

Streffa Fight Team

Mokras

Mateusz

do 66 kg

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Sulewski

Hubert

do 66 kg

Fight Club Łomża

Suwezda

Adrian

do 66 kg

Black Horse MMA Łomża

Czyrka

Piotr

do 70 kg

Rawski klub karate Kyokushin

Filip

Piotrek

do 70 kg

Copacabana Łódź

Glistak

Bartosz

do 70 kg

Fight Club Bytom

Hubert

Bodek

do 70 kg

Szkoła Walki Drwala

Jędryszczak

Brajan

do 70 kg

Cross Fight Radom

Kopeć

Jakub

do 70 kg

Tornado Kalisz MMA

Kozikowski

Kacper

do 70 kg

MMA Team Ełk

Kuszneruk

Kamil

do 70 kg

Dziki Wschód

Malinowski

Paweł

do 70 kg

Arrachion Olsztyn

Michałowski

Maksymilian

do 70 kg

Vale Tudo Białystok

Nosek

Krystian

do 70 kg

Fight Club Łomża

Roszkowski

Paweł

do 70 kg

Sportowy Białystok Team

Sitarz

Wojciech

do 70 kg

Fight Club Bytom

Szwałek

Kacper

do 70 kg

Gracie Barra Wąbrzeźno

Wiewiórka

Maksymilian

do 70 kg

CHECKMAT Wrocław

Wiśnios

Piotr

do 70 kg

SKSKB VIKTORIA – SZYDŁOWIEC

Wydra l

Dominik

do 70 kg

Szkoła Walki Drwala

Zalewski

Wiktor

do 70 kg

Impact Płock

Żochowski

Hubert

do 70 kg

Fight Club Łomża

Andrusiewicz

Szymon

do 77 kg

Dziki Wschód

Bors

Mateusz

do 77 kg

Shark Łódź

Bujnowski

Arek

do 77 kg

MMA Team Ełk

Bujnowicz

Tomasz

do 77 kg

Copacabana Łódź

Grochulski

Grzegorz

do 77 kg

Academia Gorila

Hawryś

Rafał

do 77 kg

Club MMA Przemyśl

Kowal

Bartosz

do 77 kg

Szkoła Walki Drwala

Malik

Jan

do 77 kg

Rawski klub karate Kyokushin

Nawrot

Mateusz

do 77 kg

SK KICKBOXING KIELCE

Niewiadomski

Natan

do 77 kg

Berserkers Team Kołobrzeg

Piątkowski

Hubert

do 77 kg

S4 Fight&CrossGym

Śmietański

Bartek

do 77 kg

Tornado Kalisz MMA

Sobierski

Mateusz

do 77 kg

Academia Gorila

Sobotka

Olaf Kacper

do 77 kg

Grappling Team Mława

Stupienko

Patryk

do 77 kg

Pride Złotoryia

Dzik

Artur

do 84 kg

MMA Team Ostróda

Maciejewski

Kacper

do 84 kg

Fenix Warszawa

Malinowski

Michał

do 84 kg

Grappling Szczerbiec Wolbórz

Robótka

Krystian

do 84 kg

Golden Dragon Bydgoszcz

Bartosz

Nowak

do 93 kg

S4 Fight&CrossGym

Batogowski

Norbert

do 93 kg

Fight Club Łomża

Goldas

Marcel

Open

Fit Centrum

Rudzki

Michał

Open

GLKS Yakuza

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA KADET DZIEWCZĘTA

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Kujda

Wiktoria

+ 57 kg

FORCA DĘBLIN

Janicka

Kamila

do 57 kg

Dragon Fight Club

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA KADET CHŁOPCY

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

BORUSIAK

KAMIL

+ 66 kg

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Cegła

Wiktor

+ 66 kg

Tornado Kalisz MMA

Czarniecki

Jakub

+ 66 kg

Scorpion Krępice

Dziedzic

Adam

+ 66 kg

Sochaczewskie Centrum Sportów Walki

Karpiński

Krystian

+ 66 kg

FIGHT TEAM MMA BRODNICA

Kostrzewa

Marek

+ 66 kg

FIGHT TEAM MMA BRODNICA

Królak

Dawid

+ 66 kg

Tornado Kalisz MMA

Liberadzki

Igor

+ 66 kg

Fight Club Bytom

Nowak

Hubert

+ 66 kg

KS Pretorian Międzyrzecz

Palczewski

Kewin

+ 66 kg

Fenix Warszawa

Plaskota

Maciej

+ 66 kg

Shark Łódź

Popławski

Szymon

+ 66 kg

Warszawskie Centrum Atletyki

Balko

Mateusz

do 55 kg

Fight Club Bytom

UZAREK

KAMIL

do 55 kg

OLIMPUS FIGHT CLUB

Wieczorek

Cyprian

do 55 kg

Ronin Świętochłowice

Włodarczyk

Igor

do 55 kg

Arrachion Olsztyn

Capała

Kacper

do 61 kg

FORCA DĘBLIN

Niedźwiedzki

Dawid

do 61 kg

MMA Team Ełk

Obtułowicz

Kacper

do 61 kg

DAAS Berserkers Team Bielsko Biała

Rej

Bartosz

do 61 kg

KS Pretorian Międzyrzecz

Wasilewski

Przemysław

do 61 kg

Arrachion Olsztyn

Wieryszko

Patryk

do 61 kg

Black Horse MMA Łomża

Chimczuk

Kacper

do 66 kg

fightclubs4

RUTKOWSKI

KAROL

do 66 kg

OLIMPUS FIGHT CLUB

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA KOBIET OFS

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Kędzierska

Monika

+ 66 kg

Szkoła Walki Drwala

Pieńkowska

Katarzyna

+ 66 kg

S4 Fight&CrossGym

Tarsińska

Anna

+ 66 kg

Dziki Wschód

Beata

Demczuk

do 57 kg

Dziki Wschód

Bekus

Anita

do 57 kg

SHARK TOP TEAM

Borowska

Katarzyna

do 57 kg

fightclubs4

Ilnicka

Paulina

do 57 kg

Kaiser Sports Olsztyn

Wypych

Aleksandra

do 57 kg

Gracie Barra Łódź

Ziętek -Czeszak

Angelika

do 57 kg

Berserkers Team Stargard

Charzewska

Joanna

do 66 kg

SHARK TOP TEAM

Giemza

Paulina

do 66 kg

Octagon Team

Kurasz

Dominika

do 66 kg

S4 Fight&CrossGym

Syguła

Klaudia

do 66 kg

SHARK TOP TEAM

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA OGRANICZONA FORMUŁA SENIOR

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Gnatkowski

Rafał

do 61 kg

Fight Academy Ostrołęka

Kiereś

Damian

do 61 kg

Gladiators Kick-boxing

Madejski

Dawid

do 61 kg

Berserkers Team Łódź

Martynik

Patryk

do 61 kg

Octagon Team

Morgiel

Patryk

do 61 kg

Rio Grappling Ostrów Wlkp

Grochal

Hubert

do 66 kg

Rawski klub karate Kyokushin

Kaczmarczyk

Patryk

do 66 kg

Radomski Klub Taekwon-do

Malinowski

Daniel

do 66 kg

Octagon Team

Osmałek

Krzysztof

do 66 kg

K.O. Fight Team Gostynin

Porada

Robert

do 66 kg

Cross Fight Radom

Pryjda

Kamil

do 66 kg

Spartakus Rzeszów

Śpiewak

Dawid

do 66 kg

Radomski Klub Taekwon-do

Tyborowski

Dorian

do 66 kg

ASW Black Panther

Wojtczuk

Mateusz

do 66 kg

Gladio

Gnatkowski

Krystian

do 70 kg

Fight Academy Ostrołęka

Krawczyk

Artur

do 70 kg

Brawler FC Końskie

Krzewina

Kamil

do 70 kg

KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska

Lubowicki

Maciej

do 70 kg

Uniq Fight Club Warszawa

Rosiński

Piotr

do 70 kg

Vale Tudo Białystok

Sacharuk

Łukasz

do 70 kg

Pride Złotoryia

Siemiończyk

Ireneusz

do 70 kg

Vale Tudo Białystok

Wywioł

Jakub

do 70 kg

Octagon Team

Jakubowski

Damian

do 77 kg

KEMPO Bushido- KTJMMA TEAM R.Śląska

Arndt

Dominik

do 77 kg

Natal Gold Team

Broncel

Szymon

do 77 kg

Gladiators Kick-boxing

Grzyb

Maciej

do 77 kg

Legia Fight Club

Insadowski

Filip

do 77 kg

No Limits Toruń

Kowalski

Bartłomiej

do 77 kg

Hunter

Kułak

Artur

do 77 kg

S4 Fight&CrossGym

Leśnikowski

Mateusz

do 77 kg

Gracie Barra Wąbrzeźno

Masierak

Adrian

do 77 kg

Gladio

Nyk

Konstanty

do 77 kg

Radomski Klub Taekwon-do

PIĄTKOWSKI

ŁUKASZ

do 77 kg

MMA & BOXING „BULDOG” TEAM

Pudło

Mateusz

do 77 kg

Strefa Sportów Walki Artfight Rzeszów

Rohde

Adrian

do 77 kg

Niedźwiedzie Stronie Śląskie

Skrzek

Marcin

do 77 kg

Cross Fight Radom

Sosiński

Sebastian

do 77 kg

ASW Black Panther

Tkaczyk

Łukasz

do 77 kg

Judo Świętochłowice

Turemka

Marcin

do 77 kg

Copacabana Warszawa

Ułanowicz

Mateusz

do 77 kg

MMA Team Ełk

Źelazek

Jan

do 77 kg

S4 Fight&CrossGym

Bieniek

Michał

do 84 kg

Impact Płock

Buczko

Jacek

do 84 kg

Szkoła Walki Drwala

Floriańczyk

Damian

do 84 kg

S4 Fight&CrossGym

Kosowski

Krystian

do 84 kg

S4 Fight&CrossGym

Krzysztof

Dobrowolski

do 84 kg

Szkoła Walki Drwala

Kuna

Konrad

do 84 kg

Gladio

Lubiak

Sebastian

do 84 kg

fightclubs4

Pach

Michał

do 84 kg

Cross Fight Radom

Piechota

Tomasz

do 84 kg

GRACIE BARRA RZESZÓW

Roicki

Szymon

do 84 kg

Arrachion Olsztyn

Sosnowski

Mateusz

do 84 kg

Copacabana Warszawa

Szwajkowski

Patryk

do 84 kg

Dziki Wschód

Sławomir

Lassota

do 84 kg

Spartakus Rzeszów

Gałczyński

Karol

do 93 kg

Cross Fight Radom

Izydorski

Łukasz

do 93 kg

S4 Fight&CrossGym

Pułanecki

Damian

do 93 kg

Octopus Pabianice Team Draculino

Sęk

Kamil

do 93 kg

Fight Academy Ostrołęka

Świątkowski

Mateusz

do 93 kg

GLKS Nadarzyn

Bednarski

Michał

Open

GLKS Nadarzyn

Ozga

Jakub

Open

Cross Fight Radom

Rozwarski

Radosław

Open

ASW Black Panther

 

MISTRZOSTWA POLSKI MMA POCZĄTKUJĄCYCH

NAZWISKO

IMIĘ

KATEGORIA

KLUB

Chojnowski

Artur

do 61 kg

Black Horse MMA Łomża

Dudkiewicz

Szymon

do 61 kg

Gracie Barra Łódź

Gnatkowski

Rafał

do 61 kg

Fight Academy Ostrołęka

Gruszka

Michał

do 61 kg

Cross Fight Radom

Jażyński

Wojtek

do 61 kg

GLKS Nadarzyn

Leszczyński

Kacper

do 61 kg

Wroxgym

Machnacz

Dariusz

do 61 kg

Black Horse MMA Łomża

Michał

Jabłoński

do 61 kg

Berserkers Team Olsztyn

Górzyński

Michał

do 66 kg

Be Fit MMA Skierdy

Knap

Dominik

do 66 kg

Niedźwiedzie Stronie Śląskie

Krzyżanowski

Sebastian

do 66 kg

LKSW Tajfun

Patryk

Walasik

do 66 kg

MMA Nowe Miasto

Piwoński

Dawid

do 66 kg

Cross Fight Radom

Streich

Tomasz

do 66 kg

Legia Fight Club

Suska

Łukasz

do 66 kg

S4 Fight&CrossGym

Szymański

Patryk

do 66 kg

S4 Fight&CrossGym

Słaby

Krystian

do 66 kg

GLKS Nadarzyn

Albert

Menacho Vargas

do 70 kg

Kaiser Sports Olsztyn

Bartek

Krawczyk

do 70 kg

Adamusik Team

Bartosz

Lewandowski

do 70 kg

No Limits Toruń

Bednarz

Dawid

do 70 kg

„K.O.Zak Gorzów Wlkp

Budnicki

Radek

do 70 kg

MMA Team Ełk

Buźniak

Bartosz

do 70 kg

Bambero Team Wyszków

Fangrat

Michał

do 70 kg

Hunter

Gąsiorkiewicz

Arek

do 70 kg

Monster Akademia RGC Rybnik

Jakubowski

Mateusz

do 70 kg

SK Kickboxing Kielce

Paszotta

Jakub

do 70 kg

K.O. Fight Team Gostynin

Pieczka

Jarosław

do 70 kg

Be Fit MMA Skierdy

Pielaszkiewicz

Patryk

do 70 kg

Niedźwiedzie Stronie Śląskie

Sobczyński

Dawid

do 70 kg

Brawler FC Końskie

Widenka

Mateusz

do 70 kg

Octagon Team

Żurek

Damian

do 70 kg

Cross Fight Radom

Łowczyński

Szymon

do 70 kg

MMA Team Ełk

Antczak

Sebastian

do 77 kg

Piękna i Bestia Fitness Club

Arnista

Piotr

do 77 kg

Black Horse MMA Łomża

Banul

Mateusz

do 77 kg

Arrachion Olsztyn

Borzęcki

Dawid

do 77 kg

MMA Rzgów

Bryg

Kacper

do 77 kg

Niedźwiedzie Stronie Śląskie

Błaszkiewicz

Norbert

do 77 kg

Arrachion Olsztyn

Dariusz

Jopek

do 77 kg

Copacabana Warszawa

Dobrzycki

Adrian

do 77 kg

MMA Team Ełk

Gielezy

Marcel

do 77 kg

Wroxgym

Kałamaga

Konrad

do 77 kg

Be Fit MMA Skierdy

Kosiński

Paweł

do 77 kg

Arrachion Olsztyn

Lisowski

Roman

do 77 kg

Monster Akademia RGC Rybnik

Majewski

Sebastian

do 77 kg

Impact Płock

MAJKUT

MAREK

do 77 kg

Hunter

Mateusz

Staś

do 77 kg

Impact Płock

Miąskowski

Jarosław

do 77 kg

No Limits Toruń

Mucha

Marek

do 77 kg

Gruchła Team

Paszyński

Kacper

do 77 kg

MMA Rawicz

Płażalski

Krzysztof

do 77 kg

Czerwony Smok Poznań

Rząp

Dawid

do 77 kg

S4 Fight&CrossGym

Skweres

Arkadiusz

do 77 kg

ASW Black Panther

Smoleń

Patryk

do 77 kg

fightclubs4

Sobolewski

Adrian

do 77 kg

Cross Fight Radom

Alenowicz

Michał

do 84 kg

Wroxgym

Borończyk

Piotr

do 84 kg

Brawler FC Końskie

Bralski

Wojtek

do 84 kg

MMA & BOXING „BULDOG” TEAM

Brzezicki

Jacek

do 84 kg

Niedźwiedzie Stronie Śląskie

Burzyński

Krystian

do 84 kg

MMA Płońsk

Goleń

Marcin

do 84 kg

Nastula Club

Kądziela

Janusz

do 84 kg

MMA & BOXING „BULDOG” TEAM

Komorowski

Adam

do 84 kg

Szkoła Walki Drwala

Kołada

Krystian

do 84 kg

Gracie Barra Łódź

KRACZAJ

PATRYK

do 84 kg

Berserkers Team Olsztyn

Kubas

Andrzej

do 84 kg

MMA Rzgów

Kubicki

Maciej

do 84 kg

SK KICKBOXING KIELCE

Małkiewicz

Michał

do 84 kg

FORCA DĘBLIN

Popławski

Artur

do 84 kg

MMA Team Ełk

Przytulski

Bartek

do 84 kg

MMA Rzgów

Robert

Konopa

do 84 kg

Wroxgym

Sobieraj

Alan

do 84 kg

Copacabana Warszawa

Trajdos

Kamil

do 84 kg

Copacabana Łódź

Wyrwa

Mateusz

do 84 kg

„K.O.Zak Gorzów Wlkp

Całkowski

Paweł

do 93 kg

ZENITH ŁÓDŹ

Chmielewski

Łukasz

do 93 kg

Brawler FC Końskie

Goss

Przemysław

do 93 kg

Copacabana Łódź

Grzegorzewski

Mateusz

do 93 kg

ZENITH ŁÓDŹ

Jędrzejewski

damian

do 93 kg

Impact Płock

Majewski

Piotr

do 93 kg

Cross Fight Radom

Piniński

Aleksander

do 93 kg

Legia Fight Club

Samociuk

Marek

do 93 kg

Dziki Wschód

Sechawer

Bartek

do 93 kg

Monster Akademia RGC Rybnik

Tkacz

Hubert

do 93 kg

MMA Płońsk

Tomasz

Andrzejczak

do 93 kg

Copacabana Łódź

Dzikowski

Borys

Open

MMA Rawicz

Fidala

Paweł

Open

Golden Dragon Bydgoszcz

Gutowski

Przemysław

Open

Antigia Team Pisz

Klejdysz

Mateusz

Open

Team Fighting Zielona Góra

Krzeszowski

Mariusz

Open

Ostrowiecki Klub Sportów Walki

Nieckarz

Patryk

Open

RGC Dąbrowa Górnicza

Pawełek

Michał

Open

Dragons Den

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *